O nas

 

Od 1997 roku działamy na rynku Europejskim jako projektant i producent odzieży BHP .

Głównym produktem naszego zakładu są ubrania ochronne i specjalistyczne, posiadające dokumentację zgodną z przepisami i wymogami Norm Europejskich.

 

Jakość naszych wyrobów  pozwala nam zaspakajać zapotrzebowanie firm krajowych i zagranicznych, realizujących swoje zadania w ekstremalnych warunkach, w których bezpieczeństwo i higiena pracy jest szczególnym zagadnieniem.

 

Nasza normalizowana odzież sprawdziła się wśród fachowców przemysłu energetycznego, górniczego, metalurgicznego, odlewniczego i wielu innych w których, wysokiej jakości ubranie BHP spełnia podstawową rolę w zakresie ochrony indywidualnej pracownika. Utrzymujemy stały kontakt z instytucjami normalizującymi wyroby oraz przedstawicielami świata nauki specjalizującymi się w badaniach nad fizycznymi i chemicznymi zjawiskami w strefach zagrożenia, gdzie odzież ochronna robocza jest niezbędna.

 

Szczególną dbałość przykładamy do doboru tkanin i dodatków. Nasze wyroby cechują się niską kurczliwością oraz wysokim współczynnikiem utrzymywania kształtu i koloru, dlatego są wyjątkowo trwałe także w praniu przemysłowym. Nasi projektanci utrzymują stały kontakt z odbiorcą końcowym wyrobu, dzięki czemu produkt opuszczający nasz zakład spełnia oczekiwania grup zawodowych dla których został zaprojektowany.

 

Doświadczona kadra i nowoczesne wyposażenie techniczne zakładu gwarantują powtarzalność jakości. Nowoczesny system komputerowy NOVOCUT sprawia, że nasza odzież robocza jest idealnie skonstruowana i wykrojona a szycie odbywające się na specjalistycznych maszynach i automatach gwarantuje wysoką wytrzymałość wyrobu.

 

Na życzenie klienta wykonujemy hafty i nadruki.

Kontakt

Zakłady Odzieżowe

Orio Sp. z o.o.


Czechy 5A

98-220 Zduńska Wola

 

Tel.  +48 43 825 51 15

Fax. +48 43 825 56 93

email: orio@orio.pl